Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás zöldséggel vagy...

Hozzátáplálás zöldséggel vagy gyümölccsel?

Figyelt kérdés
Egy internetes kismamáknak szóló oldalon olvastam, hogy zölségfélékkel (répa, krumpli) érdemes kezdeni a hozzátáplálást, mert a gyümölcsök édesebbek, és azután nehezebben fogják elfogadni a kevésbe ízes zöldségféléket. Ti erről mit gondoltok?
2010. jún. 27. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi gyümölccsel (gyümilével) kezdtük. Sőt sajna a kórházban is már cukrozott teát kapott! DE, ma már 1 éves és megeszik mindent, még a vasszöget is, ha lenne elég foga..:-))) Soha nem volt problémánk az "édes kezdéssel" szerencsére nyitott volt minden új ízre.
2010. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is gyümikkel kezdtünk, aztán jöttek a zöldségek. Mindent megeszik, 16 hós.
2010. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, úgy hogy én sem tapasztaltam ilyen problémát.
2010. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

6 hónaposan gyümölcs, amiból fokozatosan lett 2 hónap alatt zöldség-gyümölcs és végül csak zöldség

15 hónapos a kicsi és mindent eszik, még szopik.

2010. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is gyümölccsel kezdtünk, mert azt jobban kedvelte, majd miután végig kóstolta a palettát, megette a zöldséget is gond nélkül.

szerintem érdemesebb a gyümölccsel kezdeni, hisz azok(nem mind!!!) kevésbé fogják meg a székletet,mint a zöldségek.

2010. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én nem választottam teljesen szét a zöldségeket és a gyümölcsöket. valahogy így volt a sorrend:

alma, barack, krumpli, répa, sütőtök. innentől kezdve viszont 3 naponta kóstoltattam újakat, felváltva: 1 gyümölcs, 1 zöldség.

nagyon jó étvágyú a kisfiam mindent elfogadott.

2010. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 hónapja kezdtük gyümivel, már most megeszi a zöldséget teljesen gyümi nélkül. Szóval valószínűleg van valóságértéke annak, amit mondasz, de nem mérvadó. A gyerekek nagy többsége szó nélkül megeszi a zöldséget a gyümölcs után.
2010. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!