Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy ne ébredje...

Mit csináljak, hogy ne ébredjen fel éjjel, ha álmában végig kúszik az ágyában?

Figyelt kérdés

5 hós és ha vége az ágynak, sír. Ilyenkor mindig visszahúzom, de van hogy nem alszik vissza.


Nálatok hogy volt?


2010. jún. 24. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is van,h felébred rá (csak hami közben alszik vissza,nagyon szoktam ilyenkor díjazni).Próbálom nagyon óvatosan vissza igazgatni a helyére.
2010. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem a visszaigazításra ébred, akkor már ébren lehet, ha sír.

Én is most úgy jártam, hogy felébredt az előbb és csak kajálásra aludt vissza. Most majdnem 3 szor is 2-2,5 óránként evett. Remélem éjjel nem lesz fent sokszor, hogy így bekajált.

2010. jún. 24. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor aludt ilyen nyugtalanul, ha éhes volt, mert napközben nem evett eleget , vagy mert a foga jött, kínozta éjjel. 5,5 hósan már volt két foga. Mindegyiket megkínlódtuk:( ha tele volt a hasa és nem fájt semmi, akkor bizony nem kúszott èjszaka, hanem aludt szépen. Ugyhogy nem biztos, hogy a kúszásra kel fel, hanem annak kiváltó okára inkább.
2010. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 18 hónapos a gyerek, ágyrácsokat ugyan levettük már egy hete (leesésgátlós kiságya lett így), de mai napig kúszik ő is, és ha felér a feje a támlához, sír. Eddig felébredt, ha visszahúztam, most kb. két hónapja nyöszörög, visszahúzom, nem ébred fel alszik tovább. De tényleg elég idegesítő volt egy éjszaka 4szer,6szor is erre ébredni :(
2010. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem túl bíztató!
2010. jún. 25. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!