Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra várhatom a két felső...

Mikorra várhatom a két felső fogát?

Figyelt kérdés
Lányom 7 hónapos múlt,5 hónaposan kijött az alsó két foga egy hét különbséggel. Mostmár jó ideje szenved a felsőkkel,megint nyálzik,piszkálja az ínyét,rág,nyűgös...de még nem látom neki.Mikor jön ki szerintetek?
2010. jún. 23. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem soha...vidd fogorvoshoz és csináltass neki protkót
2010. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mekkora tuskó vagy!!! Egy édes kisbabáról beszélsz te gyökér!
2010. jún. 23. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia az én kislányom egy hónapot szenvedett vele. Neki hat hónaposan jött ki az alsó kettő. Aztán 7 elmúlt, mire a felső kettő. A következő 4et észre se vettük, csak amikor már kibújt. Most megint szenvedünk az alsó kisőrlőkkel, remélem nem tart sokáig. Most volt egy éves.
2010. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek: Én nem tudom mért hord a föld a hátán ekkora paraszt embereket.Látszik rajtad hogy egy gyökér ember vagy látszik nincs gyereked vagy ha mégis NAGYON tudom sajnálni.
2010. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja amugy boccs az OFFERT. De micsak 5 honaposak vagyunk es meg nincs tapasztalatom :)))))

Minden jót.

2010. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekünk is 5 hósan bujt ki az alsó kettő fogacska. Rá két hétre már kezdtek a felsők is jönni és 6 hósan ki is bújtak. És ha minden igaz mire betölti a 7 hónapot már 6 foga lesz, mert az 5. fog már át is törte az inyt! Sajnos ezek változóak, mi nem szenvedtünk a felső fogakkal, de minden baba más. Biztos jönnek hamarosan már!
2010. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is 7 hónaposan jöttek ki az alsó fogai,szinte egyszerre pár nap különbséggel... Na utána a felsők(egyszerre 4) hónapokig be voltak duzzadva,és csak nem akartak kibújni.Én már mondogattam neki,hogy te már tuti 2 fogú maradsz csak... :) Kicsit több mint 3(!)hónapig szenvedett velük,de utána megint szinte pár nap különbséggel bújt ki a felső négy.Jelenleg itt tarunk... :) De remélem a Te babád nem húzza el eddig! :)
2010. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!