Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos tápszeres baba...

7 hónapos tápszeres baba mikor mit eszik? Az én babám reggel 5 és 9-kor tápot kap, hogyan szoktassam a 5-i tápizást későbbre? éjjel már csak teát kap!

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyém ezt eszi: reggel 8-kor ébred, tápszert kap. Tízóraira gyümit, ebédre főzeléket husival, uzsira újabban tápszert, és vacsira, elalvás előtt tejpépet.

Az én babám este 10- kor alszik el, és ezért ébred csak 8-kor. A tied mikor alszik el? Esetleg te is cseréld fel neki, elalvás előtti kajának ne tápit kapjon, hanem pl. Jó éjt tejpépet. Lehet az jobban elnyomná a hasát, és nem ébredne fel 5-kor enni, hanem csak 7-8 órakor.

2010. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A vacsi 8 körül van és 260ml. mildibé tejpép táppal és már el is alszik, de éjjel sokszor fent van,mert napközben is kb.3* alszik fél órát, voltam babaneurulógusnál és babapszihiáternél a rossz alvás miatt és azt mondta hogy hát ő egy rossz alvó (mondjuk ezt én is tudom) és éjjel már nem kéne neki enni csak teát adni!
2010. jún. 23. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy később kapjon vacsit és tartalmasabbat, mint a táp, pl. erre jó a tejpép. Én már éjjel teát sem adnék neki, ha van cumija, csak azt add oda neki, ugyanis a tea csak átszalad rajta...elképzelhető, hogy ha tartalmasabb ételt kap este később kel reggel, bár nálunk 3 hónaposan az volt, hogy megszokásból meg-meg ébredt, de a cumival visszaaludt. nyilvánvaló, hogy nem volt éhes, mert akkor nem lett volna elég a cumi.
2010. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Én kisfiam is 7 hós,így eszik:

Kb 7körül ébred-MAXIMUM 100-120gr tápszer

10-kb 180-200 gr gyümi

13-kb 200 gr főzelék

16-17 140-160gr tejpép (vagy gyümis joghurt,krémtúró)

20- MAXIMUM 160-180 gr tápszer


Hamik között kap babapiskótát,üres zsömit-kiflit vagy túrórudit.

Éjjel nagyon ritkán ébred fel,de akkor meg kell etetnem tápszerrel,különben nem alszik vissza.

2010. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,az Én babám sem nagyon alszik napközben.Max 3xfél óra.
2010. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kérdezni, hogy rendes gyümölcsös joghurtot adsz neki és túrórudit? azt csokistól vagy leszeded a csokit rólla és milyen fajtát? mert már ezekre én is gondoltam csak nem mertem adni neki! köszi a válaszokat!
2010. jún. 24. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Danone (actíviát nem) vagy Szivecske gyümiseket(meggyeset vagy sbarackosat),rudiból pedig a Piros Pöttyöset(úgy adom ahogy van csokival együtt),meglátja a csomagolását és már "remeg" érte :).
2010. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!