Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen esetben kell elkezdeni...

Milyen esetben kell elkezdeni a hasfájásra való gyógymódok (infacol, watergrape, mecsek tea) adását a kicsinek?

Figyelt kérdés
Milyen esetben kell elkezdeni a hasfájásra való gyógymódok (infacol, watergrape, mecsek tea) adását a kicsinek? Már akkor is, ha alkalom adtán gondot jelent neki a pukizás, a trotyizás, nem ordít, csak szenved vele, tekeri magát, nem tud elaluldni, vagy nem alszik nyugton és felkel? Vagy akkortól mikortól már tényleg nagyon fáj neki és állandósult a probléma és ordít, nagyon nyűgös? Melyik szer a legjobb?
2008. nov. 4. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az az igazság, hogy azért adjuk a babáknak ezeket a szereket, mert sajnáljuk, hogy szenvednek. Az én kislányaimnak sajnos egyik szer sem jött be ezért kivártuk amíg kinövi, addig együtt sírtunk velük.

Egyébként nagyon sokan dícsérik az infacolt. Nekünk ez sem volt jó, de minden baba más.

üdv. Csilla

2008. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát igen. Minden baba más és más. Nekem az infacol jött be, én mind a két gyereknél használtam. Ha elolvasod a tájékoztatót, azt írja, hogy semmi nem szívódik fel belőle. Én első perctől adtam neki. Minden étkezés előtt adtam, aztán kitapasztalod mikor tudod nála fokozatosan elhagyni. Pár hét szerintem (nálunk legalábbis így volt). Dícsérték még itt a papaverius cseppet régebben, ami jóval olcsóbb, mint az infacol, bár én azt nem próbáltam. Talán a 3.nál.:-))

2008. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!