Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós a kisfiam és még szopizi...

9 hós a kisfiam és még szopizik, bőven van tejem. Mikor, mit és mekkora adag ételt adtok a picurnak és evés után mindig szopiztattok?

Figyelt kérdés
Azért kérném a segítségeteket, mert a sok tej miatt én még csak déletőtt adok neki 150-180 ml gyümölcsöt és délben 180 ml főzelék és a többi időben szopi van. Nem kevés az étel? Ha nem szoptatok begyullad a mellem még mindig.
2010. jún. 23. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az én ciciföggő kisfiam egy hét múlva lesz 9 hós. A mi napirendünk kajcsizás szempontjából így néz ki:

6-7: szopi (nem mérem mennyit eszik)

9-10: kb. 80-100 ml gyümi vagy babajoghurt + szopi

12-13: kb. 180-200 ml főzi hússal vagy anélkül + szopi

15: szopi

17: tejpép

19-20: szopi

És éjjel is szopik 1-2 alkalommal.

Látod, igazán még mi sem eszünk tól nagy mennyiséget és még mindig szopik minden "más" kajcsi után is. Szerintem Ti is teljesen jók vagytok. Úgyis látod majd rajta ha még éhes lesz és már nem elég Neki csak a tej nagyrészt. Örüljünk, hogy tudunk még Nekik anyatejet adni!

2010. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kevés. 1 éves kor alatt a fő táplálék legjobb ha anyatej. nem kell siettetni a főzelékeket. Ha jól fejlődik akkor semmi gond.nem lesz vitaminhiányos sem , csak bátran szopizzatok. bárm minden babának megadatna h ilyen sokáig kap anyatejet. 5 hós anyatejes baba anyukája
2010. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, látom Te is szoptatsz minden evés után. Az előbb nem írtam oda, de én is.
2010. jún. 23. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!