Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébi kompot hány honapos...

Bébi kompot hány honapos kortol lehet használni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor már ül a baba......

Nekem a lányom nagyon szerette.Onnantól nem kelett cipelni a fenekét....Ja,és nem sírt annyit többé.

2010. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 10 hónaposan raktuk bele először,és imádja

A lányomnak javasolt is,mert sajnos le van maradva a mozgásban,de a kompban próbálja a lábait használni

2010. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Inkább sehánytól. Gyógytornászok, ortopéd orvosok szerint...
2010. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányom 6.5 hós volt.Napi 15 percet volt benne,semmi baja nem lett.A lényeg,hogy ne legyen túl sokat benne,pl:órákat.Napi 15-30 perctől az égvilágon semmi baja nem lesz.
2010. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is 6,5 hó körül volt, mikor először próbáltuk, és azóta elég sokat fejlődött. Szerintem féléves kortól lehet már.
2010. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is azt javasolta több orvos is,hogy a bébikompot felejtsem el.
2010. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beteg a kisgyereked, azért akarod használni? Mert akkor majd szól a kezelőorvosod. Mert hogy a komp egy "gyógyászati segédeszköz" ortopédiai problémákkal küzdő babáknak alapvetően. Ha nincs ilyen gondotok, akkor ne csinálj hosszútávú problémát a gyerekednek. Ameddig nem jár magától legjobb amit tehetsz, h hagysz teret neki a kúszásra-mászásra, ezzel életre szólóan megerősíti a gerincét, kiságyba, járókába meg csak annyit legyen az alváson kívül, amennyit nagyon muszáj! Gyógytestnevelő vagyok.
2010. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!