Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan nem rontom el a 16...

Hogyan nem rontom el a 16 hónapos babám étkezését ha nem tudom lefoglalni, hogy megüljön miközben eszik?

Figyelt kérdés
Mindig mozgásban van le kell foglalni valamivel evés közben,máskor egy percre ha megül az etetőszékben máris ki akar szállni.Két napja a kanapén eszik,úgy hogy valamit nézünk a tévében.Elrontom ezzel?Kicsit félek,hogy hozzászokik,de már nem tudok mit csinálni,örülök hogy legalább így eszik.
2010. jún. 21. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nem túl jó módszer! Adj az etetőszékbe valami játékot akkor inkább. Én néha a hűtőmágneseket adom neki, és az lefoglalja.
2010. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóról szóra,mintha mi lennénk,igaz,az asztalnál eszünk,de közben mesét néz a kisfiam.

Kényszermegoldás volt,már ezer féle dologgal próbálkoztam korábban,de sikertelen volt.

Igen,sajnos tutira elrontjuk ezzel a tévézéses módszerrel,de én bízom abban,hogy ahogy nő,majd megoldódik a probléma.Talán jobban megérti,ha nagyobb lesz.Én is örülök,hogy legalább így eszeget...

2010. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, erontod, de mi van akkor? Majd az oviban nem így fog enni. Ilyenek miatt ne aggófj. Örülj, hogy eszik.
2010. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Engem 15 hónapos lányom akaszt ki már ezzel. Most már ott tartunk hogy nem is játszik el az etetőszékben, rakhatok oda neki bármit, csak fel akar ülni a tálcájára, vagy átmászni az asztalra. Meséket amúgy sem néz el, maximum 1 perceg nézi a tv-t.
2010. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!