Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a jó járássegítő? Mit...

Milyen a jó járássegítő? Mit kell tudni róla? Mennyi pénzt érdemes érte kiadni? Mikortól használható?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

1 évesen vettük meg a babámnak a Fisher Price járássegítő tanuló autót!

Zenél, abc-t dalol, dudál, villog, index, stb..!

Ülni lehet rajta, tolni lehet, nagyon szereti a babám, most 15 hónapos!

Az ára 21.000 forint volt, de már lehet kapni olcsobban is!

2010. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,mi a sima Tescosat vettük négyezer forintért,ezen is vannak játékok,zenélő hangot is kiad és a babánk kedvence.Nekünk nem volt pénzünk a Fisher Prince-ra,biztos sokkal jobb,de a célnak ez is megfelel.Kilenc hónapos kortól ajánlott,mi nyolc hósan adtuk neki és azóta is ez a kedvenc.Most már tologatva közlekedik vele.Az egyedüli,ami nem tetszik rajta,hogy a kerekeit nem lehet lefékezni (nem tudom a drágábbaknak le lehet-e?),így többször magára rántotta már és jól beverte a fejét.Esetleg ezt érdemes megnézni,ha ilyet vesztek.
2010. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk kettő is volt, egy márkás FP kockafaló viziló, meg egy tescos, (mindketőt kapta). Járássegítőnek meg a porszívót használta, ami ilyen takarítógép szerű, könnyen gurul, fel tudott mellé állni. Ennyit a járássegítőtől....
2010. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem ajánlott dolog. Nem kell egyensúlyoznia, rosszul rögzül benne a "járáshoz szükséges" testtartás, meg gyakori a hasraesés vele. De ha szeret tologatni a gyerkőc, akkor a porszívó tuti tetszik majd neki, vagy vmi telepakolt műanyag doboz.
2010. jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!