Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha a babám...

Mit csináljak, ha a babám egyik fülében feljebb lőtték a lyukat? Nagyon csúnya igy.

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor még könnyen beforr.

Én korrigáltatnám.

2010. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Vedd ki, és hagyd beforrni. És ne is fúrasd ki, amíg nagyobb nem lesz (4-5 éves minimum), mert amíg nő a baba, addig jelentősen nő a fül is, és ettől is "rossz helyre" nőhet később.

Nekem két lányom van, én megvárom, amíg ők akarják...

2010. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Az én lányomnak is arrébb lőtték az egyiket. Még aznap kivettem és másnap újralőtték.4 hét múlva cseréltük ki a fülbevalót akkor már nem látszódott a régi lyuk.

2010. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
kislányom rossz helyre lőtt fülbevalóját azonnal kivettük, kb 2 hét alatt teljesen beforrt és megkapta ismét a fülbevalót, immár jó helyre, meg sem látszik a régi lyukacska
2010. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

Szia!

6 éves korig nem volna szabad sem fúratni,sem lövetni,mert a fülcimpa sokat igazodik, és bizony még 1-2 év múlva is arrébb kerülhet a lyuk.

A lányom 9 éves, tavaly kapott fülbevalót, de nem is bánom, illetve ő sem, mert az oviban is nem egyszer fordult elő hogy a csüngős, meg beakasztós fülbevalót kitépték a kislány füléből.


A kicsim 15 hónapos neki sincs még kilőve, ugyan fülbevalója van.

Nem is tervezem még 5-6 évig.

2010. jún. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én születtem (30 éve) vagy a csecsemősnővér, vagy a védőnő szúrta át a gyerek fülét, az enyémet is. 30 év alatt mégsem vándorolt arrébb a lyuk... talán a következő 30 évben? :-)

Az oviba meg nem kell csüngős fülbevalót adni a gyerekre és kész.

2010. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is a születésem napján szúrták át a fülem,még szerencsére a helyén van.Bár kamaszként zokon vettem hogy kérdezés nélkül tették.
2010. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!