Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnám jó eséllyel eladni...

Hol tudnám jó eséllyel eladni Quinny Buzz babakocsimat?

Figyelt kérdés
Kivéve Vatera, Tesz-Vesz.
2010. jún. 18. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

jofogas.hu, babaapro.hu, babaszoba.hu, apromix.hu, expressz.hu, zsibvasar.hu

Rengeteg oldal van ahová feltehetsz képes,ingyenes apróhirdetést.

2010. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kiplakátozod amerre jársz.
2010. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem miért nem jó az a 2 oldal? csak kíváncsi vagyok, én ott akarok majd mindent eladni
2010. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem az egy kicsit macerás, mert nem tudok itthonról utalni, ahhoz meg, hogy eladjak, kell valami kis összeget elutalni. Meg nem fogok azért fizetni, hogy eladjak, mindegy milyen kis összeget kell, már csak elvből sem.
2010. jún. 18. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyiért akarod eladni??:)

Én is ilyen babakocsit szeretnék!!Csak használtan lányosat találtam eddíg!!A tiéd is lányos??

2010. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Expressz.hu sz teljesen ingyenes! Amúgy neg postán is küldhetik a pénzt majd feladid, vagy elmennék érte! Manaoság sajnos már mindenhol fizetni kell ha el akarsz adni, még jó hogy azért nem kérném jutalékot hogy veszek valami!

Egyébként a teszveszen vettem a quinny buzzunkat a mózest a hordozót is, és volt amiért postán fizettem mert akkor még nekem sem volt itthon netbankom, vagy személyesen mentem el érte. Teszveszen tudod a legjamarabb eladni.

2010. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

40.000 Ft-ért szeretném eladni. Wagtail színű, azaz az ülőrésze barnás-zöldes, a kupoláján meg van sárga és zöld. Szerintem vagány és nem sok ilyen rohangál az utcán.


Köszi az ötleteket, amúgy az expresszre már fel is tettem!

2010. jún. 18. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!