Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tudtatok megtanítani...

Miket tudtatok megtanítani 8-9 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, mikre képesek az ilyen korú picik. Nekem eddig a pá-pázást (integet és mondja) sikerült megtanítanom 8.5hós kisfiamnak és slussz. A tieitek miket tud már?
2010. jún. 16. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is bőven elég. Az én fiam 11 hónaposan pápázott meg dobott puszit. Remélem azért nem akarod sürgetni szegényt.
2010. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pá.pá az megy ezerrel,meg a tapsi-tapsi.Olyan édes mikor tapsikol.Tőbb-kevesebb sikerel puszit is dob,de ha a férjem azt mondja neki,hogy :lányom,smárolunk?akkor ő megfogja az apja arcát a két kis kezével,magához húzza és puszilgatja.
2010. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi lemaradt,hogy 10 hónapos kislány
2010. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja nem akarom sürgetni, csak fogalmam sincs egy ilyen korú baba mikre képes.
2010. jún. 16. 23:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekünk a tapsi még nem megy:)
2010. jún. 16. 23:08
 6/10 anonim ***** válasza:

8,5 hónapos, se tapsi, se integetés. :( Valahogy nem érdekli, pedig gyakoroljuk (vagyis én szeretném, ő nem annyira).

De ha mondom valamire, hogy nem, akkor azt tudja, hogy nem szabad. Ha kérdezem, hogy hol a kutyus, hol a vau-vau, akkor odanéz, megfogja a plüss kutyusát, ha reggel kérdezem, hogy felhúzhatom a redőnyt, akkor odanéz az ablakhoz, és vigyorog, mint a vadalma. Van egy fisher price-os zenélő kis könyvünk, abban van egy csiga, ha mutatom neki, akkor mindig rám néz, mert tudja, hogy utánozni fogom ahogy a csiga-biga kidugja a szarvát, ilyesmi, ezek az apróságok.

2010. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pá-pá,tapsi-tapsi,fúj a szél:-fújja a nyálát:)

Tüsszentést utánozza,köhögést utánozza,hapci virágot szagol,és "hapcizik",tik-et mond az órára,megdádázza ami megütötte.9 hós.

2010. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vok.Imádja a kukucsolást,elbújik a takaró alá,fejérehuzza,aztán lerántja,és vigyorog:))Ki-bepakolja a jétékait mondjuk egy műa.vödörbe.De pl:nem érti,hogy nem szabad,csakazértis csinálja,cumisüvegből én ititom,nem emeli a szájához a falatkákat.
2010. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

07.36-os vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy ő is imádja a kukucs játékot, teljesen egyedül iszik napközben is (csőrösből), és pár éjszaka óta éjjel is (ágyába teszek egy cumisüvegbe vizet, és kiszolgálja magát, már ezért sem kell bemennem hozzá éjszaka), és kajával ugyanígy: ha falatkákat teszek a tálcájára, felcsippenti és megeszi, de ha én akarom adni neki, és türelmetlen kedvében van, az egészet kikapja a kezemből és a szájába tömi.

És ha kérdezem tőle, hogy hol lakik a Ricsike (szomszéd kisfiú), akkor mindig a házuk felé néz.

2010. jún. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ügyesek:) A kukucs nálunk is megy:) Enni és inni is tud minden szögből, bár tartani kell neki a poharat .
2010. jún. 18. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!