Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hotel Magistern Siófok?...

Hotel Magistern Siófok? Nyaraltatok már ezen a helyen?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok a tapasztalataitokra.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. jún. 14. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
igen,nagyon igényes szálloda,csak nem gyerek centrikusak
2010. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, mi most húsvétkor voltunk 8 hós babánkkal.

végülis minden ok volt, bár nem voltak túl kedvesek. voltak ismert emberek is épp akkor és velük foglalkoztak jobban, még az étteremben is hamarabb szolgálták ki, mégha később jöttek is. kicsit kellemetlen volt kicsi babával...

2010. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! leírnád, hogy milyen volt a reggeli és a vacsora? Van etetőszékük, vagy jobb ha viszek? Azt tudom, hogy nem büfé jellegű a vacsora, hanem valamilyen 4 fogásos menüvacsora. Csak azt nem tudom elképzelni, hogy ez hogy néz ki. Köszönöm a válaszokat mind a kettőtöknek.
2010. jún. 20. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:

igen, van etetőszékük több is. menny idős a babád?

amúgy nálunk a kaja svédasztalos volt. nagyon finom, változatos, bár én épp fogyókúráztam így nem sokat ettem...

2010. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
14 hónapos a fiam, felkészülünk bébiételekből is, de ha lehet választani, mi is a svédasztalos verziónak örülnénk.
2010. jún. 21. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:

neki jó lesz az etetőszék, de az én 7 hónapos fiamnak még nem volt jó, majd kicsúszott belőle.

biztos tudtok ételt választani a babának is

2010. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagyis 8 hós volt már akkor :)
2010. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!