Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám, aki 6 hónapos a...

Ha a babám, aki 6 hónapos a babakocsiban elalszik azonnal, akkor van különbség, ha néha csak az erkélyen levegőztetem és nem sétálunk? Ott is elalszik, de azért előtte nézelődik egy kicsit,

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a friss levegő az,amitől olyan jót alszanak a babák.Az erkélyen is nagyon jót szokott aludni a kislányom és így én is tudok csinálni a dolgom.Terítsd le a kocsit egy hálóval hogy a bogarak ne tudják bántani.
2010. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan csináld úgy,hogy csak kirakod őt az erkélyre.! :)

Mi mostanában csak a kertben vagyunk...Hintázunk a hintaágyon,meg nézzük a halacskákat a kistóban,meg most hogy bejött a jó idő,már 3-szor pancsoltunk is...:)

Nem is tudom már mikor voltunk utoljára sétálni csak úgy....

2010. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a 2. vagyok...


egy is kimaradt az úgy után....:)

2010. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok, a séta néha rám is rámfér, de néha nem olyan egyszerű lejutni, olyankor marad az erkély, ami szerencsére nyugodt,csnedes helyen van.
2010. jún. 14. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!