Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4honapos babatok mit tud?

4honapos babatok mit tud?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!4 hónapos kisfiam napra pontosan 3 hónaposan hasról hátra fordult,másnap vissza is,azóta gyakorolgatta és most már amikor akar,csak fordul és fordul és fordul és hoppá!!Beveri a kis buksiját vagy a kiságy rácsába,vagy az én ágyam támlájába!☺ Most már ügyesen fogja a dolgokat,mindent a szájához emel,egyik kezével fogja a másikat és úgy játszik az ujjaival,ez marhára leköti!Mászik,de rendesen négykézláb nem az igazi,mert akármit adok rá,csúszik a ruhája anyaga az ágyon,és így kicsúszik a lába,de néha még így is ügyesen csinálja,de ha nem sikerül neki,akkor használja a fejét☺☺!A két keze helyett,a fejével támasztja meg magát,és így kúszik leginkább előre,néha hátra!És ha valamelyikünk ölében van,szabályosan lépeget rajtunk felfelé...Ehhez tudni kell róla,hogy rendkívül szívós kölyök,olyan erő van enne,hogy vannak pillanatok,amikor azt mondom,hogy én nem fogom meg,mert leejtem!Szüksége is volt erre az erőre,mert későn derült ki a terhességem,így az életmódváltás is későn jött el!:(( Ti hogy álltok?Kisfiad vagy kislányod van?Ny
2010. jún. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
4honapos kisfiam van hát hasrol nem fordul a hátára de a többi dolgot csinálgatja 34hétre születet de erös és szivos köszi a választ ari vagy
2010. jún. 25. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!