Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy a foga...

Honnan tudom, hogy a foga jön? A nyálazáson és az öklözésen kívül? Tehát mit nézzek a szájába? Mikor van megduzzadva?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 20:03
 1/3 A kérdező kommentje:
4,5 hónapos.
2010. jún. 13. 20:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy meg lesz duzzadva.Ha készülődik a fogacska, akkor fehérlik az ínye.
2010. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

8,5 hónapos a kisfiam, és már elég korán, 2,5 hónaposan elkezdett ömleni a nyála, rágott mindent... Pár napja úgy bújtak ki a fogai (alsó kettő), hogy észre sem vettem. Etetés közben láttam, hogy mintha lenne valami az ínyén. Megnéztem, kint volt a két fogacska hegye.

Se duzzanat, se fehér csík, se különösebb nyűgösség, se éjszakai nem alvás, se hőemelkedés, se hasmenés... egyedül egy kis anyásság volt csak. Szóval nem törvényszerű, hogy lesz valami látható jele.

2010. jún. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!