Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak rugdalódzót adok...

Ha csak rugdalódzót adok estére a Babámra, az jó, nem kevés?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 21:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az én fiam egy ujjatlan bodyban alszik éjjel és csak egy pelenkával takarom be. Így is többször felébred vizet kérni, mert melege van.
2010. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, 21.51-es, a pisilést hogy oldod meg? Vagy mekkora a babód, már szobatiszta? Az enyém 22 hós, de éjjel még bepisil - ha viszont cserélem alatta a lepedőt, ilyesmit, akkor felébred. Te hogy csinálod? Gondolom, a lányom is szívesebben venné a pucér popsit. :-)
2010. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

8 hónapos fiam egy szál pelusban alszik. Betakartam egy textilpelussal, de fél perc múlva már nem volt rajta, így hagyom. A feje tiszta víz még így is...

30 fok van, családi ház

2010. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
elfelejtettem odaírni 1 hetes a Babám!
2010. jún. 12. 22:24
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kevés akkor sem, ha ilyen pici még. Elég meleg van neki is, sőt... Az a fontos, hogy egyenletes hőmérsékleten legyen, csak erre kell vigyázni. A 25 fölötti hőmérséklet már neki is sok. 20 elég lenne...


Csak egy hosszú ujjú body is elég lehetne + pelus vagy lepedő takarónak.


Szegénykék nehezen bírják ezt a hőséget :( Nálunk 29-30 fok van :( Az 5 hónapos babám ujjatlan bodyban alszik. Nappal pedig csak 1 szál pelusban van.

2010. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos, 29 fokban tárva nyitott ablaknál alszik r.ujjú bodyban, pelussal betakarva. Nyitott ablak mellett sincs reggel, max 2 fokkal hidegebb.
2010. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Akkr én lehet hogy kivétel vagyok,mert én egy rövidújjú bodyban,meg egy vékony kis nadrágban teszem le aludni a kislányomat,mert azért csak nem izeg mozog éjjel,és én is van hogy nyakig betakarózom még ilyen melegben is...,és őt is beszoktam éjjel már takarni.

Ilyenkor még simán úgy alszik,ahogy leraktam,de később,mikor már valamelyest hűlt a levegő,betakarom!

Szerintem egy 1 hetes babának még nagyon anyai meleg igénye van,így nem hiszem hogy sok lenne az a rugi.. De látod...ez csak az én váleményem..! :)

2010. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Első babám júliusban született, a legnagyobb hőségben. Kezdetektől nyitott ablaknál, bodyban altattam. Soha nem volt még beteg, most lesz két éves. Szintén júliusban fog születni a testvére (már ha kivárja) és ugyanígy tervezem. Attól, hogy pici a baba, még neki is melege van! Gyorsan alkalmazkodnak a kinti világhoz és valóban meleg nekik ez a mostani időjárás.
2010. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

én csak egy rövid ujjú bodyt adnék rá és pelussal takarnám akkor is, ha csak 1 hetes.

a kórházban rooming in-ben kint volt nálam a baba áprilisban és hiába voltam vip fizetős szobában, éjjel csak 19 fok volt! ott aludt így : rövid ujjú body és rajta hosszú ujjú rugi vékony nyári takaróval betakarva.

2010. jún. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!