Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fedezik fel a babák,...

Mikor fedezik fel a babák, hogy van kezük-lábuk?

Figyelt kérdés

jövő héten 2hónapos lesz a fiam és ma reggel olyan sokáig nézegette a lábát, és tetszett neki. mondogattam neki, hogy az a baba kis lába :-)

lehet, hogy már azért nézte, mert kezdi felfedezni magát?


2010. jún. 12. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kezét 3, a lábát most 4 hósan. Nálunk...
2010. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
óóó, akkor attól még nagyon messze vagyunk. pedig azt hittem, mert úgy nézte, meg ahogy 'mozgott' (rúg-kapált vele), mosolygott neki. ezek szerint ez is csak véletlen.
2010. jún. 12. 11:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, 2 hó körül. Lányom 3 hós, de már tudatosan viszi a kezét a szájába, régóta nézegeti. A lábát fél éves kor körül teszi a szájába, erre emlékszem első lányomról:-)
2010. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nálunk először a környezet jobban érdekelte, bár a kezét most is inkább rágcsálja, nagyon ritkán nézegeti, a lábaujját szokta megfogni mostanában.
2010. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.


A lanyom hetfon lesz 4 honapos, de a kez nezegetes kimaradt nalunk.Tudatosan fog mar, de nem nezegette.A labat meg nem fedezte fel igazabol.

Cumit kiveszi a szajabol es vissza teszi.Ha ragokat adok a kezebe beteszi a szajaba.Mindent rad es rogton a szajahoz tudja tenni.

2010. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor szerintem még csak úgy nézte lábát, mint pl. a zenélő, csörgő-zörgő játékait. azok nagyon tetszenek neki, gondolom, a lába is tetszett neki, ahogy mozgott, de még nem tudja, hogy az az övé.
2010. jún. 12. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
3 hó korul tette a fiam :D de akkor mar tudatos, kiserletezo volt
2010. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2,5 hósan kezdte a kezét, de hamar beletanult fogni. A lábát most, 4,5 hósan kezdte, és ma már húzta a szája felé a pelenkázón:)
2010. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!