Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időbe telt, míg a...

Mennyi időbe telt, míg a babátok elfogadta a cumisüveget? Vagy csak én vagyok ilyen béna?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam,és születése óta nem fogadja el a cumisüveget.Pohárból sem lehet megitatni.Most már komolyan érdekel,hogy más hogy csinálja?!Se folyadékot,se anyatejet nem tudok belediktálni
2010. jún. 10. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Ez nálunk is igy volt aztán nem volt elég egy este a tejem és éhes volt... Adtam neki tápszert cumisüvegböl és azonnal elfogadta. Hogy miért nem akarta eddig azt nemtudom, de gondolom volt annyira éhes, hogy rácsapjon. Mostmár nincs ilyen gond. Bár már kanalazunk,de még reggelente üvegből eszik szopi után és nincs vele baj.

Szerintem idővel kell majd neki csak probálgasd többször vizzel.. én adtam neki néha játszani egy üveget és szépen rájött, hogy hogyan kell vele bánni. Mostmár egyedül megfogja és 6hónapos. (Na persze ha eszik akkor én is tartom neki :) )

2010. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!