Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Paradicsomot mikortól kaphat...

Paradicsomot mikortól kaphat a baba?

Figyelt kérdés
Akár pürében, akár simán?

2018. márc. 13. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor kezdtétek a hozzátáplálást.

Ha 4 hónap körül akkor 8 hónapos kor körül, ha 6 hónap körül akkor 10.

De nálunk olyan allergiás reakciót kapott tőle hogy kijött a háziorvos is, úgyhogy óvatosan, erősen allergén zöldség/gyümölcs?.

Még most 2 évesen se bírja.

2018. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy éves kora után nem sokkal adtam neki paradicsomot.
2018. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 6 hónaposan kezdtük a ht-t, de 7-8 hónaposan már kóstolt paradicsomot is. Igaz, én a kicsinél már nem annyira figyeltem, hogy mi változott ilyen téren, a nagy meg már tíz éves, akkor még eléggé az elejére volt sorolva a táblázatban. De pont ezért kell mindent először csak kis mennyiséggel kóstoltatni, hogy ha valami gondot okozna, az egyrészt ne legyen annyira durva, mintha rögtön belakmározott volna belőle egy egész adagot, másrészt hogy rögtön lehessen tudni, melyik étel a ludas.
2018. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!