Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell a GYED-et intézni?

Hogyan kell a GYED-et intézni?

Figyelt kérdés
Most fogja betölteni a kislányom a 2. évét, de közben megszületett a kisfiam (most 8 hónapos), aki után ugye járna még a GYED. A munkáltatómnak kéne intézni, de semmit sem mond, hiába próbáltam telefonon hívni a könyvelőt, nem túl segítőkész. Arra gondoltam írok egy levelet meg elküldöm a papírokat ajánlott levélben és megkérem, hogy intézkedjenek és ha már nincs szükségük az iratokra küldjék őket vissza. Csak nem tudom milyen iratokra lehet szükségük. Segítenétek?
2010. jún. 9. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Az eredeti iratok ne küldd el, inkább a másolatot, mert hajlamosak elhagyni:(

Kell az anyakönyvi kivonat, a kicsi TAJ-kártyája, az igénylőlap kitöltve.

Ha kell nekik az eredeti, legfeljebb beviszitek bemutatni, de ne kockáztass, rengeteg probléma volt már elkeveredett iratok miatt:(

2010. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a legegyszerubb ha felhivod az oep-t es utana erdeklodsz,elmondod mi van es ok adnak infot!
2010. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!