Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olívaolajat tehetek 7 hónapos...

Olívaolajat tehetek 7 hónapos babám ételébe? Vagy napraforgóolajat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze. Kell is. Én például a husit mindig egy kiskanálnyi olajon először lepirítom, utána adom hozzá a zöldségeket vagy gyümölcsöket. Az omega zsírsavak, és a zsírban oldódó vitaminok miatt fontos az olaj!
2010. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém 6 hónaposan mangalicazsírral főzött rántást evett. Az olaj is hasonló, telítetlen zsírsavak vannak benne, nyugodtan adhatod neki.
2010. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, az olaj kell, de a kérdező arra volt kíváncsi, hogy oliva vagy napraforgó! Ezt én is megkérdeztem a védőnőtől és nekem azt mondta, hogy a napraforgót tegyem. Általában igaz, hogy azt adjuk a gyereknek, ami nálunk "megterem". Kivétel a banán és néhány egyéb déligyümölcs.
2010. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Általában napraforgót használok, de előfordult, hogy olívával csináltam a kajánkat, és abból kapott.
2010. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Oliva egészségesebb.... banánt miért ne lehetne adni a gyereknek?!
2010. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is olivát használok, a kicsinek ez egészségesebb, de a napraforgó olajtól sem lesz semmi baja.
2010. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Off: Szerintem az egyik válaszoló nem úgy értette, hogy nem lehet banánt adni a gyereknek, hanem úgy, hogy az nálunk nem terem meg, és mégis adjuk. :)
2010. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. jún. 9. 13:32
 9/9 anonim ***** válasza:
köszi 11.47-es, hogy helyesen értelmezted a válaszom...gyengébbek kedvéért!
2010. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!