Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemrég kezdett el forogni, és...

Nemrég kezdett el forogni, és ezzel párhuzamosan egyre kevesebbet eszik! Mit csináljak? -4 hónapos.

Figyelt kérdés
Kisfiam 4,5 hónapos, nemrég -1 hete kezdett átfordulni mind a két irányba-ha hason van, emeli a fenekét, kínlódik, mászni akar.Ezekután már alig tudom hason altatni, mert még álmában is mászni akar, nagyon nehezen alszik el, forog mindkét irányban...de a legrosszabb, hogy nagyon rendszertelenül kezdett el enni- anyatejes-csak 3-4 percig szopizik, jár a keze, lába, hasrafordul evés közben, csak úgy jár a szeme, minden elvonja a figyelmét...tegnap óránként evett egy kicsit.amúgy nem vékony, kb.7 kg, pontosan nem tudom, csütörtökön viszem mérésre.Mit csináljak, hogy rendesen egyen ?normális ez így, más is volt ilyen helyzetben ?
2010. jún. 8. 07:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Mikor az én ennyi idős gyerekem így szopizott, kiderült, hogy azért, mert már kevés volt neki a tejem :(
2010. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!