Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves babátok miket eszik?...

Adri baba kérdése:

1éves babátok miket eszik? Egész nap érdekel! Mit adhatok neki enni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindent,amit a család többi tagja. Csak szárazbabot nem kap még,és epret sem,mert attól kiütése lesz.
2010. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tizorai:muzli,joghurt,gyumolcs,kenyer,sajt,szalami,tegnap probaltunk kis rantotat...Ebed:fozelek,zoldsegek,teszta,turo de semmi fuszeres,zsiros,olajos.De abbol is kap amit mi eszunk de nem mindenbol.Uzsonna valami olyan mint a 10 orai.Reggel es este meg a tej eleg neki.
2010. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, már csak azért is írom le neked, mert én is kíváncsi vagyok, hogy jól csináljuk e?!


Reggel: 240 ml tápszer

Tízórai: Egy üveg gyümölcs

Ebéd: 220-250 ml főzelék

Uzsonna: 1 krémtúró és 2 db petite danone v. gyümölcs

Vacsora: 240 ml tápszer


Az én kisfiam még nem nagyon akar rágni, foga sem jött még kis, de persze nap közben, amit mi eszünk és ne adj isten tetszik neki abból is eszik. Én nem tudom, hogy ez sok vagy kevés, én sokáig azt érezte, hogy úristen alig eszik ez a gyerek.

2010. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!