Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van fa járókája, az a...

Akinek van fa járókája, az a szivacsra vagy matracra, ami gyárilag benne van, azt tesz rá valamit?

Figyelt kérdés

Pléd,vagy takaró vagy vmi ilyesmire gondoltam.

Mert mi most vettünk egyet nemrég,és tettem bele egy vékonyabb takarót,de nagyon csúszkál igy benne a babám,és mindig fel is gyüri,mikor hason fekszik,de már megunja és szeretne felülni,akkor is nem mindig sikerül neki,mert elcsuszik alatta a takaró.

Kell,h legyen alatta vmi,vagy inkább kivegyem alóla?

Ti hogy használjátok?

Ilyen van nekünk:

[link]


2010. jún. 6. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell alá semmi, össze vissza fogja gyűrni bármit is teszel bele és még magára is tekerheti. Ne tegyél bele semmit.
2010. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen volt. A matracra a lepedőt rá kell rögzíteni. Vagy begumizod körbe és úgy teszed a matracra (ahogy a képen is van),vagy alul rávarrt masnikkal kötözöd össze. A gumis megoldás a jobb.
2010. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a gond, mert ha jól látom, Nektek is olyan nejlonos, csúszós anyagú a járóka alja. Mi egy kb. 2 cm vastag méretre vágott szivacsot tettünk bele, amire anyukám varrt huzatot, úgy tök jó volt és nem is csúszott.
2010. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még annyit. Azrt érdemes a matracra a lepedőt rátenni,mert a matracot nem tudod mosni,a lepedőt viszont tudod cserélni. Egy baba elég hamar összetudja koszolni.
2010. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi varrattunk bele betétet. Oldala is van, így mikor pici volt nem verte be a buksiját. Az alsó rész és az oldalsó részek is odakötözhetőek a rácshoz. Nem csúszkál, nem hideg a babának télen sem.
2010. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekünk olyan a matrac benne,h alul van egy fa réteg rajta szivacs és ez van bevonva ilyen nem is tudom ahhoz hasonló,mintha ilyen pvc lenne.

Szóval egyszerüen lehet ám takaritani,mert csak át kell törölni.

Csak attól félek,h igy a takaró csuszkál rajta,h ha majd felakar állni a babám,akkor nehogy amiatt elcsússzon!

Lehet akkor kiveszem neki belöle a takarót,és kipróbáljuk anélkül,h ugy milyen neki!

Mondjuk az a gumis megoldás sem rossz ötlet!

2010. jún. 6. 22:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a játszószőnyeget raktam a műanyag felületre régebben. Mára már szétkaptam a járókát, nem fejlődött benne a gyerek mozgása. Teljesen mindegy milyet veszel, mind kicsi ahhoz, hogy megtanuljon kúszni, mászni.
2010. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyémnek még vékonyabb az alja, én habtapit tettem bele, amikor hűvösebb volt. 9 db pont belefér, ha 1 x 1 méteres a járóka. És egyáltalán nem csúszkál.
2010. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk pont ilyen van. Csúszkált rajta a babám. Egy vékony plédre varrtunk huzatot, amit rátettünk az alsó lapra és alul rögzítettük. Nem csúszkál, teljesen fesze. Bevált.
2010. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segitségeket!

Hogy a habtapi nekem eszembe sem jutott? brrrr :)

2010. jún. 7. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!