Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejes kérdés, allergia lenne?

Tejes kérdés, allergia lenne?

Figyelt kérdés

Kisfiam másfél éves, kb. 13 hónapos korában kezdtük a tej kóstoltatását, ami úgy nézett ki, hogy pl. 170 ml tápszer és 30 ml, forralt tej. Hasmenése volt. Szünet 2 hét. Megint próba, megint hasmenés....próbáltam házi tejet, attól is hasmenése volt, és tényleg már 30-40 ml tejtől. Bármi más tejterméket megeszik, semmi baja tőle. Tegnap kapott reggel megint, ma már ment a hasa. Mit gondoltok, allergia lenne? De akkor a többi tejterméktől miért nem?

Köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 4. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 9 hós babám sajnos allergiás a tejtermékre. Ő már 3 picit kanál joghurt után hasmenéssel reagált. Szerintem konzultálj a dokitokkal, mert ha allergia, akkor ez nem játék. Két éves korára elnövi, de én a helyedben beszélnék mindenképp a dokival.
2010. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyanra allergiás, ami a tejben van. Pl. , de a joghurtban nincs...
2010. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igen jövőhéten megyünk és mindenképp megkérdezem a doktornőt, hogy mit gondol mi lehet ez.
2010. jún. 4. 13:11
 4/4 gliadin válasza:
Amennyiben a tejjel vannak gondok lehet tejcukor érzékenység.A joghurtok,kefír, túró stb- ben jóval kevesebb a tejcukor mint a tejben, érdemes lenne megnézetni.
2011. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!