Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyöszörög hangosan a...

Miért nyöszörög hangosan a babám, ha altatom (kézben sétálva)?

Figyelt kérdés
2 napja csinálja, majdnem mintha sírna, vagy hmmm valami ilyen hangot ad ki, de cumival a szájában csinálja. Aztán egyszercsak elalszik. 4 hós
2010. jún. 3. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom is csinál ilyet, a babák mikor már álmosak így altatják saját magukat,

10 hós kislány anyucija:)

2010. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is így alszik el mindig,ahogy az első válaszoló is írta így altatja magát.
2010. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De olyan hangosan csinálja. Szerintem még a szomszéd is hallja. A Ti babátok is ennyire hangosan? És Ti is kézben altatjátok? Vagy egyedül a kiságyban alszanak el?
2010. jún. 3. 18:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Én kézben altatom a lányom és pont ezt csinálja és tök hangosan :) Ja és ő 4 hós múlt.
2010. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ölbe altatom és nekem is egyre hangosabban csinálja:)
2010. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyem a kisagyaban alszik el, olben nem szereti ha faradt de ugyan ezt csinalja es hangosan. 4 honapos
2010. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Altatja magát.

Hosszútávon mindenkinek az a legjobb, ha mielőbb a saját ágyában alszik el.

Gondolj bele, hogy akasz-e egy 12kgos gyerekkel fél órát járkálni?...

2010. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem nagy súlyú a drágám, kézben 10-15 perc alatt elalszik. Nem tudom hogy lesz később, hozzáedződöm talán.
2010. jún. 3. 19:56
 9/10 A kérdező kommentje:

Egyébként ha könnyen alszik el, nem csinálja, akkor akár 2 perc alatt is becsukja a szemét és már alszik is. Talán emiatt az idő miatt ilyen nehezen elalvós, vagy az is lehet, hogy idővel ő is változik.

Egyébként nagyon jó lenne, ha az ágyában is el tudna aludni, talán reménykedhetek.

2010. jún. 3. 19:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Így altatja magát. Én csak akkor altatom kézben, ha nagyon fáradt, mert akkor ordít.. De egyébként kiságyábann elalszik, cumival, morzsoló kendővel, néha simizem a fejét, de egyébként úgyis érzi, hogy ott vagyok mellette ha kell, így még simogatni ssm kell mindig. 4,5 hónapos a lányom.
2010. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!