Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 fiokos komodon van a pelenká...

4 fiokos komodon van a pelenkázom, hogy pakoljam el a kicsi ruháit hogy minden kéznél legyen? Csak ebbe a 4 fiokba tudok pakolni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a legfelsőbe pakolnám a pelenkát,krémeket,fürdetőt, tehát a babápolási dolgokat,esetleg ha fér a textilpelenkát,törölközőt.A másodikba a bodykat, rugdalózókat,az elején úgyis ezeket használod inkább.A többibe meg a többit, az már nekem mindegy lenne.
2010. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.. ma fogok elpakolni, remélem minden belefér:)
2010. jún. 3. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:

A komód fölé furass az emberrel egy polcot, oda teheted a krémeket, meg ilyeneket, ha nem fér a pelenkázó mellé jobbkéz felé az olaj, popsitörlő, popsikenőcs, textilpelus, meg vagy 10 pelus (ez van nálam)

A fölső fiókban van a rövid-hosszúujjó bodyk, pizsik, zoknik, alatta nadrágok, pulóverek, hosszú-rövid ujjú pólók.

A legalsót nem is használom :)

2010. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Ma fur majd az ember polcot felé, akkor oda azokat teszem,. na kiváncsi leszek hogy tudok majd elpakolni:)) még csak 33 hetes vagyok, de már ugy izgulok, föleg most hogy elkezdtem pakolodni..

a szülöszobai csomagba mit tegyek? mit lehet oda bevinni?

2010. jún. 3. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 4 fiók van, minden elfér benne. Igaz nekünk is elől van polcon a popsikrém, popsitörlő, pelus. A ruhákat viszont amiket kinőtt azonnal viszem át anyumékhoz, mert nagyon gyorsan cserélni kell és ha itt maradna, nem férne el a 4 fiókban semmi. :)

Jó készülődést, én úgy imádtam, izgi!

2010. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én Debrecenben szültem.A szülőszobára nekünk csak egy gumipapucs kellett,ásványvíz,esetleg szőlőcukor. Kórházi hálóinget adtak,nekünk törölköző sem kellett,szülés után jó fél órával mondta a szülésznő, hogy menjek pisilni, zuhanyozni.Fertőtlenítőt adtak, azzal kellett zuhanyozni, meg lepedővel törölközni.A telefonom volt még nálam.
2010. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!