Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket ajánlatok...

Milyen etetőszéket ajánlatok kisfiunak? Linkelnétek is ha tudtok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2010. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

szerintem ez a baby design ugyanolyan, mint a baby point, amit az első válaszoló linkelt be. Kicsit olcsóbb most.

2010. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! A napokban tettem fel a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Végül én is az első mellett döntöttem, néztem a baby point-ot is, de 3000-rel drágább és szerintem csak színben tér el. Mi itt fogjuk megvenni:


[link]

2010. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Ül-e egyedül?

Csak ő használná vagy terveztek esetleg kistesót?

Milyen árkategóriában keresel?

2010. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most lesz 5 hónapos,még nem ül..csak előre tervezek....

Nem szeretnék kistesót,de nagyon fontos hogy stabil,műanyag legyen...árban???Minnél olcsóbbat,de ne menjen a minőség rovására :D

2010. jún. 3. 14:08
 6/11 anonim ***** válasza:

én holnap hozom el a babydesign pepe etetőszékünket 6 hós kisfiamnak...nagyon várom, mert a pihiszéket már én is meg ő is utálja:)


[link]

2010. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja ez nagyon stabil, nekem is ez volt a fő szmpont...ez tapadókorongos meg minden csuda jó, a többi alig áll a lábán, igaz felel ennyibe kerül, de a gyerkőc 2 perc alaltt kivarázsolná belőle magát, na meg ugye dönthető legyen..(előző vok)
2010. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez ugyanaz, csak 18.500 Ft. [link]
2010. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Úgy látszik ez a pepe nagyon menő :o) Én még hónapokkal ezelőtt ezt néztem ki, aztán kezdtem gondolkodni, hogy lehet, hogy nem is kell ennyire drága sem. Most is beigazolódott, hogy mindig az első megérzés a legjobb (nálam a babakocsinál is ez volt)

Egyébként a babám is 6 hónapos, és szintén az pihenőszékben eszünk eddig. Már alig várom, hogy jövőhéten megvegyük ezt a "csodát". Mi tervezünk következőt, ki tudja, lehet, hogy őt nem fogom tudni ilyen sokáig szoptatni, akkor meg jó lesz a dönthetősége. Egyébként még a fiam sem ül, így még neki is dönteni kell.

2010. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14.05-ös vagyok: úgy látszikm sokan a pepe-t néztétek ki. Amúgy 4-5 színben van, nagy a választék. örülök hogy megvettem. Dönthető, összecsukható, stabil, kényelmes, könnyen takarítható. Mi 5 hónapos kor óta használjuk. Most 7 és fél hónapos a kislányom, magától ül, szereti nagyon.
2010. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!