Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Unjuk egymás fejét a gyerekkel...

Unjuk egymás fejét a gyerekkel! Valami ötlet amit ebben a remek időben lehet csinálni 11hónapos törpével?

Figyelt kérdés
Itt esik egész nap:(
2010. jún. 3. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom mekkora a lakásotok, mi 15cm-es labdával gurítgatunk, vagy interneten gyerekdalokat nézegetünk:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=EnxaNvLIm4k

2010. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

Bocs az off-éert, meg nyilván kapok egy lfelé mutató ujjat, de hogy mondhatsz ilyet a gyerekedre, hogy unjátok egymást?? Még ha ezt is gondolod (ami szintén gáz), legalább ide ne így írjál...

Olyan sokféle módon meg lehet fogalmazni, hogy az idő, meg a bezártság miatt elfogyta az ötletek..., de hogy unni...?!

2010. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

:)) ha hiszed ha nem, kedves hozzászóló, néha azt látom a 3 hónapos gyerekemen, hogy unja a képemet :) Látnád, hogy hogy vigyorog, amikor az apja hazajön...

Azért nekik is van agyuk, meg unnak dolgokat, mint mi. Nem ördögtől való azt hinni, hogy egy 11 hónapos gyerek, vagy egy kismama unhatja a bezártságot egymással.

2010. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

már bocs kedves utolsó válaszoló, de szerintem csak lazán fogalmazott a kérdező. Szerintem egyáltalán nem gáz amit írt. Inkább nézd meg az első válaszoló által ajánlott oldalakat!

Nagyon jók, én köszönöm Neki!

2010. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14:53-as vagyok. Most látom, hogy valaki becsusszant elém, természetesen a 14:44-es válaszra reagáltam.
2010. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Imádjuk egymást, ha tudunk valamit csinálni. De napok óta alig tudunk valamit csinálni, menne a szabadba, én meg mondogatom esik az eső kicsim, minden sár, vizes a hinta, hűvös van.

Minden játékot, zenét, mondókát unásig ismételtünk. Egyedül nem találom a helyem, felnőtként, pedig én ha tehetném egy jó könyvvel ellennék, mellé rumos kakaó(aromából)

Ha labdáznánk pl, elveszi, eldobja, és sír, ha visszaadom neki hangosabban sír, otthagyom sír, mást mutatok sír, egy kis rfemény volt játékra foglalkozásra a rajzolás, de azt még nem tud, nem érti, bedühödött, és sirvafakadt...

látszik, hogy unja, én meg unom a panaszkodását. Szívem szerint kacsákat etetnék vele a tóparton, de ki sem jutunk a házból(a babakocsink épp szervízben, elszálltak a fékjei, kenguruban meg már próbáltam esőben kimenni vele=mindketten sz@rrá áztunk.)

2010. jún. 3. 15:07
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez jó az én gyerekem is unja a fejem már vagy 4 hós kora óta...:))) persze a játszótéren vigyorog mindenkire, meg az apjára is ha hazajön!! hálátlak kölkök! :))

de igazán jó ötletem nekem sincs... nálunk a legújabb most, hogy "fogócskázunk". ő mászik én szintén négykézlábra vágódom, csapkodom a kezeimmel és elkaplak elkaplak kiáltásokkal mászom utána, ezt ő baromira élvezi, hátra-hátra néz, "menekül" vigyorog, majd ha elkapom jól megdögönyözöm és szétpuszilgatom a hasát.

hát ilyen értelmes felnőtt nővé lettem a gyermekem mellett....:)))

2010. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha így áll a helyzet persze nem tudsz kimenni pedig én pont azt akartam tanácsolni,hogy így is menjetek ki.Én kifigyelem mikor nem esik s szinte minden nap voltunk kint.Mondjuk van egy triciklink azzal meg gyalog megyünk 14 hós s szalad pedig itt is cudar idő van(Fejér megye)de azért pár benti ötlet:buborékfújót imádjuk,kezes mondókákat(hüvelykujjam,elment vadászni...labdázunk,táncolunk,építőzünk,zenélünk(vannak hangszerei)stb esetleg nincs közelben babás akit áthívhatnál vagy ti mennétek oda?
2010. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Dettó mint ti, tegnap már mind a ketten ki voltunk,mire apa jött, és jobb kedve lett a picurnak, aki else hitte,hogy a fiam mit össze nem szenvedett addig, velem együtt.Mi ha sikerül ilyenkor elmegyünk másik babás családhoz,mamához, de a zenét is nagyon szereti nézni a youtuben csak én nem szeretem,hogy az köti le leginkább.
2010. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!