Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázásra mit adtok 1 éves...

Megfázásra mit adtok 1 éves babátoknak?

Figyelt kérdés

Nincs láza de nagyon folyik az orra meg köhög.

Nem akarok neki panadol babyt meg nurofen szuszpenizót adni addig míg nincs láza de valamit mégis adni kéne.

Sajnos teáztani nem tudom mert csak a vizet issza meg.

Esetleg valami homeós bogyón is gondolkodtam de nem tudom melyiket adhatnám neki.

Köszönöm a segítséget.


2010. jún. 3. 06:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Echinacea!!!


Nagyon jó, nekünk a kis megfázásra is ezt adta a doki néni, mondjuk ő első körben a homeósat mondta (homeós szakdoki egyébként).

Nekünk ez van itthon és megkérdeztem, azt mondta, hogy tökéletesen megfelel:

[link]


Felnőttek nálunk 2x vagy 3x 10 szemet szednek és 3 nap alatt gyógyulunk.

A lányom (most egy éves), 8 hónaposan volt kicsit megfázva, piros torkkal, egy hétig naponta 2x felet adtam neki. Gránot mozsárban összetörtem, én aloe vera élben adtam, de pár kanál teában, vízben, facsart gyümilében feloldva is tökéletes.

Ne ijedj meg, keserű, de a lányom imádta, cuppogott, nyalakodott vele, döbbenet.

Torokfájásra, pirosságra pedig ezzel fújom a száját, torkát, nyitja nagyra, meg most már mutogat a polcra, kéri,

[link]

Naponta vagy 10x fújhatod, nem csíp, gyógynövényes.


Visszatérve az echinacea-ra, általában immunerősítőnek is kiváló, tehát mondjuk ősztől kampányszerűen adod a gyerkőcnek, mittudomén 3 hétig naponta felet, majd 1 hét szünet. És így tavaszig.


Remélem segítettem, jobbulást a picurnak.

2010. jún. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
cebion, coryzalia, calcimusc
2010. jún. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A második válaszoló.Tudnál segíteni,hogy a calcimuscból mennyit adhatok neki egy nap?


Első válaszoló,jó lenne ha meg tudnám venni azt a tablettát amit írtál de sajnos nincsen ennyi pénzünk,esetleg később megpróbálom felhívni apukám,hátha ő megvenné nekünk.

Már First sprém van azt is apa hozta.

2010. jún. 3. 08:21
 4/4 anonim ***** válasza:
fél ampullát 1 nap, ha jól tudom.
2010. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!