Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjátok a vajas, kenőmája...

Hogy adjátok a vajas, kenőmájasos kenyeret babáitoknak (1 év körülinek)?

Figyelt kérdés
írják itt egy jó páran, hogy azt adtok nekik tízóraira, reggelire. Én is szeretném már ezt adni, jó párszor próbálkoztam is, de csak úgy megy, ha a falatokat a szájukba adom. Ha nagyobb szeletet vágok a kenyérből és azt adnám oda, hogy harapjanak falatokat maguknak, akkor csak anynit tesznek, hogy amivel meg van kenve szétnyomkodják a kezükben és azt élvezik, hogy tiszta vajasak vagy májasak. Szóval csak játszanak vele. Nálatok ez hogy van? (bocsi, kicsit zavarosan írtam)
2010. jún. 2. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Enyém 18 hónapos, de még mindig én adok a szendvicset neki, odatartom és harapja. Ha a kezébe nyomnám a szendvicset, vagy eléraknám a katonákat, akkor tök jó buli lenne belenyomkodni a sajtot a kenyérbe, vagy összenyomkodni két katonát, vagy a margarint végighúzni az etetőszék tálcáján.
2010. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első sorban: adok = adom

bocs

2010. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
teljesen normális h egy 1 éves gyerek nem tud még rendesen enni, az enyém se, pedig másfél múlt, én katonákkal próbálkozom, de ő csak a májkrémet harapja le a tetejéről...ennyi idősen még mi is a hajunkra kentük, nyugodtan adogasd a szájába, katonákkal próbálkozhatsz, h szokja h egyszer majd magának kell...:)
2010. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én katonákat rakok elé a tányérjára és azokat eszi meg-hosszas tanulmányozás után.

De vajas kenyeret, vagy üreset adok, kenőmájat nem.

2010. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is falatokat adok kislányomnak, pedig már 17 hós. Ha nagyobb kenyeret adok neki, akkor vagy csak megfogja a fogávalá és lóg a szájából, vagy betömi mindet és akkor fuldoklik vagy hányás a vége.
2010. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy éves lesz a babám. Nálunk nem megy még a katona adás, mert fogja és ledobja. :) Én nyújtom a szeletet és akkorát harap amekkorát akar. Élvezettel nyammogja, én meg eszem le körbe a héját. Úgy fogja fel, hogy aja ennivalójából kap.
2010. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos babóm elé rakom a falatkákat,és ő bekapja. ha raknám a szájába,akkor kiveszi a kezemből,mert ő akarja.
2010. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!