Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben is cicin elalvó...

Napközben is cicin elalvó babádnál tapasztaltál ilyet? Miért csinálja ezt az én babám?

Figyelt kérdés

Pár napja nem alszik el cicin a kisfiam, csak szopizik, de utána elfordul, felül, nézelődik. Pedig álmos már, minden jel utal rá, és már csukott szemmel szopizik és dünnyög, de nem alszik el. Végül ringatva sikerül csak nehezen elaltatni.

Fura, mert már vagy fél éve csak cicin alszik el, napközben, este és éjszaka is. Nem tudom ezt mire vélni???

Ringatva utoljára szerintem pár hetes korában aludt el.

Van egyébként olyan is, hogy ringatásra se megy, átveszi az apukája, neki se sikerül és amikor már nagyon fáradt, akkor végül cicin bealszik. Máskor ez sokkal könnyebben ment, cici és aludt is.

Mi lehet most vele? 10 hónapos.

Ja, és fogzik, azt gondoltam ilyenkor jobb a cici neki???!


2010. máj. 31. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy ilyen átmenet.Az én kislányom is abba hagyta,majd megfordult és ugy beszélt magában.Össze-vissza hánykolodott még végül elaludt.Nem tartott sokáig,utána ujra jött a cicin elalvás.
2010. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pár napja ugyanez van nálunk is, 8 hónapos a fiam. Eddig mindig bealudt szopi közben, most meg bármilyen álmos, pár szívás után elfordítja a fejét és nyűglődik. Először beraktam a kiságyba, hagy nyűglődjön ott tovább egy kicsit, de rögtön oldalra fordult és elaludt. Azóta így csinálom.

Próbáld meg te is inkább ringatás helyett lerakni, lehet, hogy egy kis nyugalomra vágyik az elalváshoz.

2010. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
áá, ha beteszem az ágyba, akkor egyből feláll és sír..:(
2010. máj. 31. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!