Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a borostyán lánc? Még...

Mi az a borostyán lánc? Még nem hallottam róla, csak itt olvastam egy fogzással kapcsolatos kérdésnél. Mire jó és hol lehet ilyet venni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"A borostyánkő 35-55 millió éve Skandinávia magaslati szárazföldjén és a hozzá csatlakozó sík vidékek erdőit alkotó tűlevelű fenyők kérgéből kifolyt és évmilliók alatt fosszíliává kövült gyantája. Puha, szerves eredetű ásvány. Gyógyítóereje közismert, fájdalomcsillapító, nyugtató hatását évszázados tapasztalatok bizonyítják. Kitűnően alkalmazható menstruációs, szülési fájdalmak enyhítésére és kisgyermekek fogzásának könnyítésére.
2008. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Szia! A borostyán gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, nyugtató hatású. Elsősorban a fogzásra használják/javasolják, de hallottam már olyanról is aki a pocakfájásra alkalmazza. Van aki a nyakláncra esküszik, mi speciel karkötőt csináltattunk a gyereknek (elég tokás a bébi, meg hosszú hajú) drágakövesnél 1500 Ft volt szilikonpánton, amikor kezdte kinőni, vettem még pár követ és szilikonpántot és átfűztem. Sok helyen lehet kapni (pl. babacsoda.hu), viszonylag rövid szállítási határidővel.
2008. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak skandinávia ?? haha
2009. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!