Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mi babánk úgy született,...

A mi babánk úgy született, hogy a hajában van egy kis fehér folt, ahol a haja is fehér, a kutacsánál van pont. Másnak van ilyen érdekessége?

Figyelt kérdés

Egy kis ősz vagyis szőke tincs.

Nagyon jól áll neki, a kis szexepilje :)

Csak gondoltam már megkérdezem, hátha van még valakinek így? Elvileg ritka dolog és ezért kérdem.


2008. okt. 22. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az unokaöcsém született így.Már 19 éves,és tök jól áll neki.Nála a szempillája lett fehér az egyik szeménél.És szeretik a lányok!
2008. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Öcsém, bár 23 éves, van ilyen tincse. A füle mellett az egyik oldalon, egy 20 ft nagyságú foltban ősz a haja. Nem tudom, így született-e, pár éve vettük észre, a fodrász is a csodájára járt:-)
2008. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A férjemnek is van egy 5ft-os nagyságú fehér tincs a hajában,egyszerűen imádom,tök jó áll neki!:o)
2008. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az uncsim 20 eves neki is van elol 1 vastag tincs,szuletese ota.Nagyon jol all neki!
2008. okt. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tök jó :) szerintem is nagyon édes vele valaki, olyan kis különleges. köszi a válaszokat!! :)
2008. okt. 22. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia a barátnőmnek,meg a kicsi úgy született hogy kopasz volt és a feje tetején kb 50ft nagyságú sürű fekete haj volt.Most a kisgyerek 8 éves és az a haj teljessen ősz lett.
2008. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így születtem. Most 31 éves vagyok, még mindig megvan ez a nagyon szőke-. szinte fehér tincs a hajamban. A szüleim szerint ez volt a szexepilem:)
2008. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2008. okt. 23. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!