Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiammal egy harc...

8 hónapos kisfiammal egy harc az evészet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Állandóan kalimpál, csapkod a kezével, de úgy, hogy jópárszor már kiverte a kanalat a kezemből bármennyire is vigyázok. Sokszor feszíti is magát, alig tudom megetetni. Nem fáradt, biztos, hogy éhes. Amúgy az összes kaját megeszi, csak ilyen harccal. Volt már valakinél ugyanígy? Mikor fog ez elmúlni?
2010. máj. 29. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baja,hogy gúsba van kötve ilyenkor,nem mehet, nem mozoghat rendesen:)megértem én, de ehhez hozzá kell szoknia, nem etetheted futva, ugye?:)


nos a legjobb az, ha olyankor valamivel lefoglalod..tudom utálják sokan a itt repül a babfőzelék stílust, de a repülés mindig beválik:)tv az jó lenne csak nehogy hozzászokjon,hogy evés közben tv-t kell nézni.

vagy lefoglalod vagy futva etetsz esetelg marad ez az állapot...előbb utóbb hozzászokik:)

2010. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem hadakoztam vele ilyenkor. Általában már álmosabb volt mint éhes, úgyhogy én azt csináltam, hogy alvás előtt csak tápszert kapott, ha láttam, hogy nem megy az etetés. Akkor adtam neki "rendes kaját" (főzeléket, gyümölcsöt), mikor nyugis volt, és nem volt álmos. Olyankor szépen evett mindig.
2010. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
megoldás: járjál kondizni, ha nem bírod lefogni a 8hónapos gyereketXD
2010. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak: egy-egy őrült pillanatomban már gondoltam rá, hogy talán le kéne kötnöm a kezét. Na de azért mégse ez a megoldás. Ha lefogom, mégjobban feszít. Írtam, hogy nem álmos. A gyümölcsös kaját a délelőtti alvás után kapja, a főzeléket pedig a délutáni után. Abban reménykedem, ha már tud majd ülni, és a rendes etetőszékben ehet, talán javul a helyzet.
2010. máj. 29. 23:52
 5/5 anonim ***** válasza:
ültesd fel az etetőbe, tedd le a kaját elé az asztalra, hogy ne tudja elérni. Egy idő után nagyon éhes lesz, és megtanulja, hogy csak akkor fog kapni, ha nyugton marad
2010. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!