Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 5 hónapos fiamnak lehet...

Az 5 hónapos fiamnak lehet kevés az 1-es tápszer?

Figyelt kérdés
Már 4 hónaposan megduplázta a születési súlyát:)Azóta meg mint ha megállt vna a fejlődéseb(heti 25deka helyett 10et hízik)és azóta éjjel is megébred enni,éhes is mert korog a pici pocija!Adhatok neki már 6 hós tápszert?
2010. máj. 29. 07:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ettől is megébredt:(Másra nem tudok gondolni,néztem a fogát,nem fehérlik....
2010. máj. 30. 07:03
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia. Én ajánlottam a jó éjszakátot és nekem is felkel még 1x, ő ilyen baba, én így könyvelem el. Hányszor ébredt az éjjel? Próbáld meg lefárasztani, sok játékkal meg levegőzéssel, bár a lányom így is felkel, de van, akinél beválik. Mi apukával hetente váltjuk egymást az éjszakai etetésnél és nekünk így megfelel, mindketten ki tudjuk pihenni magunkat. Ma következik az én hetem. :)
2010. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Egyedül maradtam vele,szal ez kilőve:)2szer kel,éjfél körül meg 4 körül...betartja a 4 óráját....
2010. máj. 30. 12:44
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 5 hónapos, ő is már rég megduplázta a szül. súlyát. És ő nappal 3 óránként eszik, mint újszülött korában. De éjszaka alszik reggel 8-ig. Már kiváltottunk egy étkezést főzelékkel, de ugyanúgy 3 óra múlva éhes lett. Viszont 2 napja kipróbáltuk a husit és a húsos főzelék után 4-5 órát is kibírt. Ráadásul olyan lett, mint aki Redbullt ivott. Most kezdett el forgolódni, a keze-lába a szájában és vigyorog , dumál egyfolytában. Mi lehetett abban a csirkehúsban?
2010. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!