Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van mostanában minden...

Miért van mostanában minden nap a három hónapos babámnak szélgörcse?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kezdtél neki az anyatej mellé tápszert is adni kiegészítésnek? Attól lehet.A Gripe Water segíthet rajta, nálunk bevált.
2008. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tápszeresek vagyunk több,mintkét hónapja
2008. okt. 21. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nem váltottatok tápszert? Az is okozhatja.
2008. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

semmi vész! a harmadik hónapban áll át a babák pocija. Többet kér esetleg, anyatejeseknél ez az első krízis, sokan itt váltanak tápszerre. Ez a "sírós " hónap. de, persze nem jó ha sokat sír. pocakmasszázs segíthet: ha szembe a baba, akkor balról fel és jobbra le félkör a hasán finoman 6x, aztán feltolni lábait, térdei a pocira 10másodpercig és ezt 5x lehet ismételni., vagy a forrázott vizet amikor átszűröd, a szűrőbe tehetsz egy kávéskanál kamillát, vagy édesköményt. de ezt csak egy-két napig és szünet. (kamilla higít, édeskömény hajtja a szelet de van akinek rosszabb tőle) Meg nekünk a hasrafordítás is segített, és a kitartóbb büfiztetés, illetve evés közben is büfiztettem, kb 60mlnél. ha ennél nagyobb a baj akkor gyógyszerkészítmények is vannak, de azt nem tudom hogy kell, nem használtuk.

szép napot!

2008. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!