Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Találok valahol segítséget?

Találok valahol segítséget?

Figyelt kérdés

Lehet hogy bun.., para.t-nak tűnök. De sajnos sehol sem találok segítséget. Sajnos az anyagi helyzetem nem enged meg ilyesmit. Az a helyzet, h babakocsira lenne szükségem, kb minden megvan a gyereknek de ezt nem tudom egyszerűen beszerezni. Aki tud valami segítséget akkor kérem írjon.

Annyira szégyellem ezt a helyzetet. Végső megoldásként jöttem ide.(a páromat tegnap előtt rúgták ki az állásából).

köszönöm. Egy leendő kismama.


2010. máj. 28. 20:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Na mind1 aki tud konkrétan babakocsiban segíteni kérem írjon. Köszönöm.
2010. máj. 29. 07:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én írtam a szívesség.net-et. Még az jutott eszembe, hogy fogsz kapni a pici születésekor egyszeri anyasági juttatást, ami 67 ezer Ft. Ha ezt akkor gyorsan a picire tudjátok fordítani, még nem késő megvenni a kocsit meg ami még elmaradt. Nézz szét a teszveszen, vaterán, mert néha igen jó kocsikat árulnak meglepően olcsón, ki kell fogni, de szerencsére van még időtök. Remélem, rendeződik a helyzetetek, minden jót nektek és boldog babavárást!

Ja és mielőtt elfelejtem: az önkormányzatnál is igényelhettek szociális segélyt! Érdeklődj utána mindenképpen!

2010. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!