Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ösztönözzem, hogy el...

Hogyan ösztönözzem, hogy el kezdjen beszélni 19 hós kisfiam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még nem késett le semmiről, de valahogy szeretném, ha el kezdene beszélni, ugyanis nagyon jól megérteti magát mutogatással, mimikával, de nem nagyon akar megszólalni. Az állathangokat utánozza, a babát, mamát, zizit mondja, de mást nem. "Ö" és "e" betükkel nagyon jól elbeszélget, de mást nem. Próbáltam, hogy úgy csinálok mint aki nem érti meg, de azt meg nem birom, mert ugye sir miatta, és mivel tudom mit szeretne, megcsinálom. Valami tanács? Köszönöm előre is.
2010. máj. 28. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ötletem, de én is meghallgatnám ha valakinek van. Az én fiam 27 hónapos, de ugyan azt csinálj amint a tied. Reménykedtünk, hogy majd a bölcsiben nem értik, meg elküldtük a mamához két hétre, hogy majd ott nem értik, de mindent "lejelel". Komplett mondatokat elmutogat. Ne hagy, hogy idáig menjen a dolog.
2010. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélj hozzá sokat, majd amikor akar, beszélni fog. Még időben van.
2010. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!