Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit szokott aludni napközb...

Mennyit szokott aludni napközben egy 12-14 hós?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy egyéves körüli manó a "nagykönyv szabályai" szerint, napi 2x alszik, kb. 1 órát délelőtt, egyet délután. Na, az enyém ehhez igen rugalmasan alkalmazkodik:) Délelőtt még csak-csak, de van hogy délután egyátalán nem, vagy csak fél órát. Változó.

2010. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 éves a lányom. Egyszer alszik, 11-13-ig.
2010. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Az enyém újabban egyszer alszik, nagyjából déltől, de minimum 2,5 órát, van hogy többet. Hagyhatom így, vagy térjek vissza a "nagykönyv" szerinti alvásidőre? Korábban ő is kétszer aludt.
2010. máj. 27. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem térek vissza, mert nem is engedi:)Van hogy a délelőtti is csúszik. Az átlag az kb. 11 óra, de volt hogy még fél 1 kor is mászkált:) Amikor fárad , az általában egyértelmű nekem. Nálunk jön az extra sírás, dörzsöli a szemét. Na, akkor "ugrok" és altatom gyorsan :) /magától nem alszik, de már van bevált módszer.../
2010. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Hagyd úgy az alvását, ahogy ő igényli. Erőltetni nem is lehet.

2010. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam most 1 éves,10,5 hónapos volt mikor áttért a napi két alvásról egyre, így déltől alszik kb.2-3 órát.
2010. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!