Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet egy két hónapos babának...

Lehet egy két hónapos babának már korpás a fejbőre, vagy csak ki van száradva? Nem mindenhol látszik, csak a homloka felett egy sávban. Hajasbaba. Mit alkalmazzak rá?

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Az nem korpa hanem koszmó. Vegyél BEBA koszmó elleni sampont és két három nap alatt elmúlik. 6 hós kislány anyukája
2008. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehet, hogy az koszmó inkább, mint korpa? Ha beírod, hogy koszmó sok tanácsot fog kiadni, de épp nekem is a héten adtak jó tippet: Babé sampon, nagyon dícsérik! Sok sikert és jó babázást :)
2008. okt. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Első vagyok és bocsi de BABE a sampon neve csak elírtam.
2008. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Nekünk a neogranormonos sampon is segített:-)
2008. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Szia!

Az koszmó, általába ilyen idös korban szokot jelentkezni de nincs ezzel semmi baj.

Mi parafin olajat használtunk rá, nekem ezt tanácsolta védönő és bevállt!

Üdv.: Egy 12-hetes baba anyukája

2008. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk a BABE sampon nem vált be. Doktornéni írt szaliciles krémet, ez már látványosan szedi le.
2008. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 20. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!