Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek korán jött össze a 2....

Akiknek korán jött össze a 2. baba (4-5 hós bébi mellett) volt elötte menstruációja? Szopi vagy tápszer mellett esett teherbe?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem rég múlt 4 hónapos a babám, 5 hetes terhes vagyok.Szoptatni csak 5-6 hétig tudtam, elapadt a tejem(pedig mindennel próbálkoztam hogy szoptatni tudjak)a 6 hetes kontrollra már nem is volt egy csepp sem.Elkezdtem szedni a Belarát.Elszedtem 2 levéllel, és utána nem jött meg.De előtte igen.

Miért kérdezed?

2010. máj. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdeztem, mert lehet, h én is babás vagyok (kisfiam 4 és fél hós). Én kizárólag szoptatok és a mensesem még nemjött meg szülés óta, csak olyan tüneteim kezdenek lenni, mint a fiamnál. A tesztem negatív, de még bármi lehet belőle, mert lehet korán csináltam. Te mit éreztél amikor kiderült, hogy ilyen hamar jön a tesó? Gondolom megtartod...
2010. máj. 26. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az a helyzet, hogy volt már néhány vetélésem és mivel gyógyszer mellett jött össze a baba, az orvos nem sok jóval bíztat.Az biztos, hogy nem fogjuk elvetetni.

2010. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak vissza mentem megnézni mit írtál.Mit éreztem?

Dühöt, félelmet, "kínomban" csak nevettem egész nap.Nagyon nem jön jókor.De kezdek megbarátkozni a gondolattal.Végül is, ahol jut egynek ott jut kettőnek is.Majd, megírod mi a helyzet nálatok?

2010. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze, majd hétvégén is tesztelek, meg jövő héten is az a tuti és akkor írok. Valahogy hasonlóképpen érzek én is. Nekem is volt vetélésem és a kisfiam elég nehezen jött össze, ezért mi is biztos megtartanánk, de anyagilag mélyen érintene sajnos. Szurkolok, hogy minden rendben legyen nálatok, ha már megfogant a bébi :) És kitartás most biztos nehéz lesz, de később a kis korkülönbség miatt talán jobban ellesznek a gyerkőcök.
2010. máj. 26. 18:47
 6/9 A kérdező kommentje:
Csináltam hétvégén tesztet, ami negatív lett. De azért meg kell ismételnem, mert így hogy nem volt még mensesem bármi lehet. Majd írok, hogy mi lett a vége.. Ti hogy vagytok?
2010. jún. 1. 10:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsika, már jó ideje nem voltam az oldalon.

Mi lett az újabb teszt eredménye?Remélem már dupla csíkos?!

Sajnos nálunk megint gondok voltak.Elment a baba.Nem értem én magamat.Fogalmam sincs mit csinálok ilyenkor?Már mint hogy már nem 1 elment, ezt írtam is:(.

Bár talán jobb is így, a gyógyszer miatt.

Majd írj hogy mi újság?Azért drukkolok!

2010. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon sajnálom, hogy elment a babátok :( Én is azzal nyugtattam magam, hogy így ha fáj is jobb, mintha szegényke betegen született volna és úgy kell leélnie az életét. Neki is és a családnak is. Küretre is kellett menned? Ha igen ababád, hogy viselte a hiányodat?
2010. jún. 10. 08:22
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem negatív lett az összes tesztem és most úgy néz ki megjött először a szülés óta. Lehet, hogy ezért voltam rosszul 2 hétig. Bár azt mondják aki egyszer szült már, annak elmúlnak a mensis panaszai. Én eddig sohasem görcsöltem stb., és remélem ezután sem fogok csak most még vissza kell állnia a régi kerékvágásba. De azért egy kicsit bánom, mert már kezdtem álmodozni egy kiscsajról a fiam mellé. Na nem baj, legalább egy kicsit többet tudok vele foglalkozni és nem kell osztoznia rajtam senkivel.
2010. jún. 10. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!