Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ANGLIAI anyukák! Ti milyen...

ANGLIAI anyukák! Ti milyen vizet adtok az 1 éves kicsiteknek? Csapvizet forraltok vagy ásványvíz? De ha ásványvíz akkor melyiket adjátok? Forralva? Vagy egyáltalán forralni kell még nekik?

Figyelt kérdés
12 hósak vagyunk
2010. máj. 24. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia az en kisfiam igaz h meg csak 2,5honapos de en csak forralt csapvizet adok neki es a tapszeret is abbol csinalom!Viszont mikor megkerdeztuk a babanak valami ilyesfajta viz vagy akarmit kinevettek h mit akarunk!De sztem a legmegbizhatobb amit adhatsz a babadnak az a csapviz forralva!
2010. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.


A lanyom 3 honapos mult es en is forralt csapvizet adok Neki.

1 alkalommal lattam a BOOT-s ban babavizet, de az izesitett volt :S

Azt meg nem vettem meg, mert akkor maskor nem fogadja majd el a vizet.

Nem akarom raszoktatni a sok izeseittett cuccra.

En ugy tudom, hogy 1 eves korig kell forralni a vizet, utana eldontheted, hogy forralva vagy siman adod.

De ezt inkabb kerdezt meg mashol is.

Elmeletileg itt sokkal tisztabb a viz mint otthon.

Merre laktok?

2010. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bobocka ***** válasza:
Szia,en 1 eves koraig forralt csapvizet adtam kisfiamnak, most mar neha megissza a sima csapvizet is, de legtobbszor Evian asvanyvizet iszik, nem forralva. Egyebkent az elozo 2 valaszolonak: az Evian itt kinn olyan,mint otthon a babavizek.1,5eves kisfiu anyukaja:)
2010. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Nem is tudtam az evian tenyleg olyan mint a babaviz?!

2010. máj. 25. 13:19
 5/8 bobocka ***** válasza:
Utolso vagyok,igen,olyan,nemreg lattam a morrisonsban mar kisbabat is feltuntettek rajta.Boldog babazast
2010. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Neked is jó babázást!
2010. máj. 26. 22:26
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia Második!


W4-ben lakunk és Ti?

2010. máj. 26. 22:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Mi Sheffieldben.

2010. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!