Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Marcell/Ma...

Mi a véleményetek a Marcell/Marci/névről?

Figyelt kérdés
augusztusba fog öcsém születni,és ma kérdezem apát hogy na és mi lesz a neve,azt mondja szerinte Marcell...nem akartam mondani neki,hogy az nekem nem tetszik,de mind1.nektek mi a véleményetek róla??ja apa azt mondta azért mert a Marci olyan aranyos,és nem is tucatnév.na meg gondolom azért is mivel ő Milán,anya Mia,én Maja,másik öcsém pedig Máté:D
2010. máj. 22. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem nagyon tetszik es szerettem volna, ha igy hivjak a babankat ha kisfiu lesz, de a ferjem leszavazt.....meg egyebkent is lanyunk lett :D

De szerintem szep nev.A Marci igazi kisfiu nev es ha felnottkent komoly hivatast tolt be a Marcell nev eleg komoly hozza :)

Mikor szuletik a baby?

2010. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem most 3 hónapos a kisfiam és Marcell!Eddig mindenki mondta milyen szép nevet találtunk neki!:)
2010. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kisfiam Marcell és nem bántuk meg a névválasztást. Játszótéren egyenlőre még egy babát sem hívtak eddig így, ahova járunk.

Már a kórházban is azt mondták, hogy nagyon szép név.

Sajnálom, hogy neked nem tetszik.

2010. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
augusztus 5.-ére van anya kiírva,a név amúgy még lehet hogy meg fog tetszeni:)mert eddig úgy volt hogy Bence lesz,az elején mondtam hogy de tucatnév,és nem tetszik,aztán megtetszett.bocsi,ha valakit megbántottam.
2010. máj. 22. 21:32
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tucatnév, és nekem nem is tetszik.
2010. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor van meg ido eldonteni :)

Beleszolhatsz Te is a nevvalasztasba vagy a szulok dontenek?

Ha beleszolhatsz nezd at gyorsan a fiuneveket es beszeljetek meg, hogy milyen lehetosegek vannak meg:)

A hugom szuletesenel a noveremmel mi is beleszolhattunk es vegulis a neverem talata meg a megfelelo nevet ami mindenkinek megtetszett.

Lehet talalsz egy olyan nevet ami a szuleidnek eszebe sem jutott :)

De szep a Marcell nev :)


1. valaszolo

2010. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak annyi a bajom vele,hogy én fodrász vagyok és a marcell hullám az első ami eszembe jut róla...

Amúgy tényleg szép név,csak én "szakmai ártalom" miatt nem adnám ezt a nevet... :)

2010. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mihály,Mária, Mátyás-édesapám és testvérei.

Attila, Atúr,Anita-mi a testvéreimmel.

a gyerkőceimnek is így szerettem volna,de más aukátöl vannak.Igaz,a fiú-lány variáciö mindkát esetben azonos kezdőbetűs volt:Hunor-Hanna, Bendegúz-Boróka:)

A lényeg:ha M betűset találsz kedvedre valót,s megosztod a családdal,ráadásul mellébiggyeszted az érveidet,esetleg mindenkit megkársz,hogy ízlelgessék a lehetőségeket,akkor könnyen egyezségre juthattok!!

SOK SIKERT!

Mellesleg tavaly aug.5én született a kisfiam...

2010. máj. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 4,5 éves a kisfiam, Marcellnak hívják. Sosem Marciztuk, mert nem illett hozzá. Az oviban is csak szigorúan Marcell.

Én nem bántam meg a névválasztást.

2010. máj. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
marcell szép de tucat név én kapásból ismerek négy babát akinek ez a neve
2010. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!