Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 és fél hónaposan jöhet a...

2 és fél hónaposan jöhet a baba első foga?

Figyelt kérdés
Együtt szültem egy anyukával és az ő babájának már jön a foga...én azt hittem ez majd csak 5-6 hónapos korban kezdődik el...Én nem látom a kisfiamon hogy nyálazna vagy valami jele lenne a fognak.
2010. máj. 22. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 3,5 hónapos, és kb akörül kezdődött mint amit Te is írtál. Akkor kezdett nyáladzani, tömni az öklét a szájába. Ennyi volt akkor, plusz két kicsi fehér folt látszódott az alsó ínyén.

Tegnap óta már sírdogál is miatta, és már elég kemények a foltocskák, és recés is neki az ínye.

Én is meglepődtem, hogy nem korai-e ez még, de úgy tűnik nem minden babát érdekel a "nagykönyv"... :)

2010. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van akinek nagyon korán jön ki az első foga,de van baba,akinek még 6 hónaposan sincs. Ne hasonlítsd a tiedet másik babához soha. Ha egy évesen sem lesz még egyetlen foga sem,akkor parázhatsz.
2010. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én kisfiamnak 2 hónaposan már ott volt a fehér pötty az ínyén.5 és fél hónaposan már 2 foga volt.nyugi,egyik baba sem hasonlítható a másikhoz.
2010. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemrég láttam egy 3,5 hós babát, akinek már kint volt mindkét alsó foga, nem is kicsit.

Van olyan hogy foggal születik egy baba.

Az én lányomnak meg csak 9 hósan jött ki az első kettő, az is felül, nem az alsók, amiket a könyvekben írnak.

:-)

2010. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat,majd figyelem a fiamat,hogy vannak e jelek...egyébként mennyi idő alatt bújik ki egy fog?Vagy ez is változó?
2010. máj. 22. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Változó szerintem, mert hallottam már olyat is hogy egy hét, nálunk majdnem egy hónap volt mire az egész látszott, igaz szép nagy első felső fogai vannak a lányomnak.
2010. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!