Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Onnantól, hogy magától felül,...

Onnantól, hogy magától felül, stabilan fog ülni?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem ezt az ülés dolgot, először stabilan fog ülni úgy hogy én ülő helyzetbe teszem,vagy először magától felül,és onnantól fog ülni.6 hónapos múlt a lányom és mindenki azzal szekál,hogy felült már? Mert már kéne. Igazából forog mindkét irányba és most kezd majd kúszni,de hátrafelé :). Ennél többet kéne már tudnia?
2010. máj. 21. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, dehogy kell ülnie egy 6 hónapos babának!!! Felülni meg pláne nem kell! Az enyém úgy ült 6 hónaposan, hogy felültettem, de szépen, stabilan ült. Persze néha eldőlt :))


De magától felülni csak kb. 7-8 hónaposan tudott, már pontosan nem emlékszem, de arra igen, hogy hónapok teltek el a stabil ülése (ahogy én felültettem) és a saját magától történő felülés között.

2010. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
dehogy kéne. a fiam kb 7-8 hónaposan ült fel de akkor is úgy hogy mászásból letette a kis seggét és leült. Utána elkezdett kiegyenesedni közben párszor elborult még simán ment de ez hetek alatt alakult ki onnantól. De szerintem nem fog hasizomból felülni amúgy sem egy baba. És persze hogy elborul eleinte mintahogy a az első lépések is bizonytalanok még. Az hogy leülteted és attól ülve marad az is már egy jel, de attól még nem ül fel egyedül. A mindenkivel meg ne foglalkozzál. Bőven ráér még!
2010. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. máj. 21. 23:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!