Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam állandóan a popsitörlő...

Kisfiam állandóan a popsitörlőt rágná, ugye nem gond ha néha rágcsálja?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is. Kiszedi a dobozból és rágja. Persze szedem el tőle, de talál újat és nem ereszti. Nem tudom, lehet-e bajuk tőle, gondolom nem egyedi esetek vagyunk és kapunk még választ.
2010. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
nemá!!! tele van vegyi anyagokkal
2010. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Hogyne lenne baj!

Át van itatva mindenféle vegyszerrel.

2010. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
de mér adod oda neki? elveszed, és punktum. szerintem ártalmas. adj neki mást, ami leköti.
2010. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Az én kisfiam is szabályosan issza, és nem tudok vele mit kezdeni, akárhova rakom addig küzd még megszerzi.Persze ha észreveszem azonnal elveszem tőle, de voltmár olyan hogy mire feltünt már csont száraz volt, mert kiszívta.

Nem volt még csak kis hasmenése sem tőle, de azért amenyire lehet vigyázok hogy ne igya.

Az hogy tele van vegyszerrel, nem tudom honnan szeditek.Alapbol ha vegyszeres lenne, szétszedné a bőrüket.2. nézd meg a csomagolást hogy rajta van hogy kezét arcát is lemoshatod vele, és mivel köztudott hogy a gyerek a szájába veszi a kezét, nem fognak rá olyat tenni ami a szervezetbe kerülve ártalmas lehet.

2010. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért érdemes megnézni, mivel van átitatva... Soha nem törölgetem ilyennel a kezét. Max. a fenekét, azt is csak nagydolog után. Van víz, legalábbis nálunk :D

Ha megnézed az összetevőket, lehet, hogy nem engeded neki a szájába venni. Főleg, ha Propylene Glycol (Propilén-Glikol)is van benne.

(Az ásványi olajok egyik kozmetikai formája, amely a fék- és hidraulikafolyadékokban és az ipari fagyállókban egyaránt megtalálgató. A bőr- és hajápolószerekben a Propylene Glycolt (Propilén-Glikol) hidratálóként használják, mivel megakadályozza a nedvesség eltávozását. Az ipari biztonsági adatlapok óva intik a felhasználókat attól, hogy a Propylene Glycol (Propilén-Glikol) a bőrükre kerüljön, mert erősen irritáló, valamint máj-, és veseelégtelenséghez vezethet.)

[link]

2010. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez vicc?

Mindenféle vegyi anyaggal van átitatva.


Adj rágókát, csörgőt, vagy textil pelust neki.

2010. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nyilván az állandót a pelenkacsere idejére gondoltam, és azért próbálom elvenni tőle ha észreveszem, de van amikor nem látom én sem és ezért is kérdeztem.

2010. máj. 19. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!