Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok 0 hónapos kortól...

Használtok 0 hónapos kortól való gyerekülést?

Figyelt kérdés

Nem állunk túl jól anyagilag, a kisfiam 4 hónapos, 6500 gramm, még nem tud ülni. Még nincs se hordozónk, de gyerekülésünk. Hogy ki tudjuk használni, úgy gondoltuk, hogy nem hordozót veszünk, hogy 1-2 hónap alatt kinője, hanem három pozícióban dönthető 0-18 vagy 0-25 kg-ig való gyerekülést. De ahányat megpróbáltunk, mindegyikben nagyon homorít a babánk, el sem tudom képzelni, hogyan lehet ez kényelmes neki. Gondolom, a hordozó is elég mély lehet...

Vajon mindegyik gyerekülés ennyire mély? Szabad a babának ilyen „görbén” feküdni?

Ráadásul nem is lehet eléggé megdönteni...

Akkor mi volna, ha alátámasztanánk az ülést, hogy jobban vízszintesre legyen dőlve? Szabad így utazni vele? Elég biztonságos?


2010. máj. 17. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik olyan ülés,ami egy 0 és egy 18 kg-os gyereknek is ugyanolyan kényelmes/biztonságos lehet.De ez csak az én véleményem.Én hordozót használtam majdnem 1 éves koráig a fiamnak,aztán pedig 9-18 kg ülést vettünk.A tesz-veszen vagy vaterán tudsz venni ténylegesen pár ezer Ft-ért hordozót.
2010. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz neki kényelmes, se biztonságos. Hiába 0-18-as ülések, egy újszülöttnek illetve kicsi babának nem valók. Inkább vegyetek használtan hordozót, az való még neki.
2010. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon ertek egyet az elsö kettövel, ugyanis a hordozo is ugyanolyan kenyelmetlen, ugyanugy furcsan ül benne a baba, mert mely, en nem gyöztem takarot meg pelenkat ala hajtogatni, hogy kicsit egyenesebben tudjon benne feküdni. Szoval szerintem felesleges, mert az sem kenyelmesebb, mint amiket te irsz, de ha nem hagy nyugodni a kerdes azt ajanlom, hogy kerj egyet kölcsön

( biztos van valaki ismerös, vagy a vedönö is talan tud segiteni) csak annyira hogy ki tudd probalni, aztan meglatod. Amugy valoban lehet igen olcson hordozot venni 1-2 ezer forintert is.

2010. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi pont most vettünk párommal ilyet,BEBE confort-ot 0-18-ig.Első utunk vele Olaszország volt,ugyanis sokat ingázunk,ezért váltottuk le a hordozót,gondoltam biztonságosabb. Mit ne mondjak nem volt olcsó,de ezen nem akartunk spórolni,fő a biztonság.

Az út katasztrófa volt,8 órás út alatt kb 10 percet ült benn,el tudod képzelni....

Mikor álmos lett beletettem,gondoltam elalszik benn,aztán annyira lehetett csak hátradönteni(vásárláskor ez nem tűnt ennyire fel)hogy szegényemnek a feje lelettyent.

Ugyogy inkább a kezembe aludt szegény.

Igaz volt bnn szűkítő is,ami csecsemőknek való,de el nem tudom képzelni egy csecsemő is hogy tud ebbe aludni.

Ugyhogy most el kell adnunk,mertz itt Olaszba néztünk egyet,hát az tényleg szuper.Mindkét irányból beköthető,majdnem teljesen dönthető,a fejrésze csúsztatható épp amekkora baba,szóval szupi.

Ugyhogy mielött vennél,mindenkép figyelj:

-eléggé dönthető legyen

-ha nem ül biztonságosan mindkét irányból be lehessen kötni

-a fejrésze jól kidolgozott legyen,esetleges ütközésnél (sose történjen ilyen)

REMÉLEM TUDTAM SEGÍTENI,MERT MI JÓL RÁFÁZTUNK!!!

2010. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!