Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most próbálom bölcsibe szoktat...

Most próbálom bölcsibe szoktatni a gyereket. Mit tegyek, hogy ne akarjam szétcincálni azokat a gyerekeket, akik bántják?

Figyelt kérdés
Ez egy olyan hely, ahol a gyerekekkel ott van a szülő is.Van egy-két gyerek, aki rendkívül agresszív és fura ilyet mondani egy kétévesre, de mintha keresné, kibe köthet bele.Notórikusan az enyémet szúrják ki, aki a korához képest kisebb és gyengébb.Ő csak néha fakad sírva, egyébként jól tűri, de nekem mindig összeszorul a gyomrom és nehezemre esik kedvesen megkérni a kis dúvadat, hogy ezt ne tegye.
2010. máj. 17. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg fogja tanulni a gyereked lekezelni őket. Ha közbeszólsz akkor azt fogja látni, hogy majd anya megvéd nekem nem kell tennem semmit. Ezek olyan játszmák amiket nekik kell lejátzaniuk. Mindenhol vannak ilyenek. Ha annyira rossz az a gyerek akkor meg a dadusok úgyis közbeszólnak és megregulázzák.
2010. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nem az én meccsem, mégis nehéz feldolgoznom.Annyira kicsi és védtelen.
2010. máj. 17. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!